Komentāri
Francijas ziemeļos uzbrucēji sagrābuši ķīlniekus; ir ievainotie
Foto: Twitter / @mimpwd

Francijas ziemeļu pilsētā Rubē, kas atrodas netālu no Beļģijas, vairāki bruņoti vīrieši, bēgot no policijas, otrdienas vakarā kādā dzīvojamā ēkā saņēmuši ķīlniekus, vēsta ziņu aģentūra Reuters.

Vietējais interneta medijs La Voix du Nord ziņo, ka uzbrucēji bruņojušies ar Kalašņikova automātiem un notikuma vietā bijuši dzirdami šāvieni. Tiek ziņots arī par ievainotajiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā norādījusi policija, uzbrukumā iesaistītajiem vīriešiem nav saistības ar 13. novembra teroraktiem Parīzē, un tā mērķis, visticamāk, ir bruņota laupīšana.

Ķīlnieku atbrīvošanas operācijā likumsargiem izdevies arestēt vienu no uzbrucējiem, bet divi no saņemtajiem ķīlniekiem ir izbēguši.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl