Komentāri
Francijas prezidents paziņo, ka nekandidēs uz vēl vienu pilnvaru termiņu

Francijas prezidents Fransuā Olands paziņojis, ka nekandidēs uz otru amata pilnvaru termiņu.

Par Francijas visu laiku nepopulārāko prezidentu dēvētais Olands norādījis, ka šādu lēmumu pieņēmis, jo nepieciešams vienot valsti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sabiedrības kritiku viņš saņēmis savas ekonomiskās politikas dēļ, daudz pelta arī viņa nespēja pieņemt operatīvus lēmumus, Francijai saskaroties ar teroristu uzbrukumiem un draudiem. Olands prezidenta amatā stājās 2012. gadā.

Francijas prezidenta vēlēšanas notiks aprīlī. Par galvenajiem favorītiem tiek uzskatīts bijušais Francijas premjerministrs Fransuā Fijons un galēji labējās Nacionālās frontes līdere Marina Lepēna.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl