Komentāri
Francijas prezidents paziņo, ka nekandidēs uz vēl vienu pilnvaru termiņu

Francijas prezidents Fransuā Olands paziņojis, ka nekandidēs uz otru amata pilnvaru termiņu.

Par Francijas visu laiku nepopulārāko prezidentu dēvētais Olands norādījis, ka šādu lēmumu pieņēmis, jo nepieciešams vienot valsti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sabiedrības kritiku viņš saņēmis savas ekonomiskās politikas dēļ, daudz pelta arī viņa nespēja pieņemt operatīvus lēmumus, Francijai saskaroties ar teroristu uzbrukumiem un draudiem. Olands prezidenta amatā stājās 2012. gadā.

Francijas prezidenta vēlēšanas notiks aprīlī. Par galvenajiem favorītiem tiek uzskatīts bijušais Francijas premjerministrs Fransuā Fijons un galēji labējās Nacionālās frontes līdere Marina Lepēna.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl