Francijas prezidents brīdina ASV par klimata pārmaiņu riskiem

Komentāri
Francijas prezidents brīdina ASV par klimata pārmaiņu riskiem

ANO sanāksmē Marokā Francijas prezidents Fransuā Olands vēlreiz atgādinājis jaunievēlētajam ASV prezidentam Donaldam Trampam par riskiem, kādi pastāv, neievērojot Parīzes klimata vienošanos.  

Donalds Tramps iepriekš izteicies, ka globālā sasilšana ir vien Ķīnas izdomāta viltība un mīts. Tas uztraucis ANO ģenerālsekretāru Banu Kimunu, kā arī Olandu, kurš brīdinājis par sekām, ko radīs izplūdes gāzu neierobežošana.

“Parīzes vienošanās ir neatgriezeniska. Tā ir likumiski neatceļama, saistoša visām iesaistītajām valstīm. Vienošanos praktiski nevar atcelt! Amerikāņu tauta zina, kas notiks, ja celsies ūdens līmenis okeānos, notiks dabas katastrofas un palielināsies migrācija – Amerika noteikti izjutīs sekas!” brīdina Francijas prezidents.

Tramps iepriekš izteicies, ka vēlas atteikties no Baraka Obamas ieceres samazināt kaitīgo izmešu daudzumu par 26-28%. Tā vietā jaunievēlētais prezidents cer veicināt ASV naftas un akmeņogļu industrijas attīstību.

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl