Francijas prezidents brīdina ASV par klimata pārmaiņu riskiem

Komentāri
Francijas prezidents brīdina ASV par klimata pārmaiņu riskiem

ANO sanāksmē Marokā Francijas prezidents Fransuā Olands vēlreiz atgādinājis jaunievēlētajam ASV prezidentam Donaldam Trampam par riskiem, kādi pastāv, neievērojot Parīzes klimata vienošanos.  

Donalds Tramps iepriekš izteicies, ka globālā sasilšana ir vien Ķīnas izdomāta viltība un mīts. Tas uztraucis ANO ģenerālsekretāru Banu Kimunu, kā arī Olandu, kurš brīdinājis par sekām, ko radīs izplūdes gāzu neierobežošana.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Parīzes vienošanās ir neatgriezeniska. Tā ir likumiski neatceļama, saistoša visām iesaistītajām valstīm. Vienošanos praktiski nevar atcelt! Amerikāņu tauta zina, kas notiks, ja celsies ūdens līmenis okeānos, notiks dabas katastrofas un palielināsies migrācija – Amerika noteikti izjutīs sekas!” brīdina Francijas prezidents.

Tramps iepriekš izteicies, ka vēlas atteikties no Baraka Obamas ieceres samazināt kaitīgo izmešu daudzumu par 26-28%. Tā vietā jaunievēlētais prezidents cer veicināt ASV naftas un akmeņogļu industrijas attīstību.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl