Francijas policija aptur simtiem nelegālo imigrantu

Komentāri
Francijas policija aptur simtiem nelegālo imigrantu
Foto: AFP/SCANPIX

Francijas policijai Kalē pilsētā pirmdien, 20. oktobrī, nācās izmantot asaru gāzi pret imigrantiem, kuri mēģināja iekļūt kravas automašīnās, lai nokļūtu Lielbritānijā.

Aptuveni četri simti imigrantu gatavojās iekāpt kravas automašīnās, kuras gaidīja rindā, lai ar prāmi dotos uz Lielbritāniju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policija norāda, ka rinda bijusi garāka nekā parasti un dažiem imigrantiem noteikti izdevies iekļūt automašīnās nepamanītiem.

Francijas ostas pilsētā Kalē bieži vien tiek atklāti imigranti, kuri cer caur tuneli zem Lamanša jūras šauruma vai kādā citā veidā nokļūt Lielbritānijā.

Kopš 2002. gada, kad tika slēgta tuvumā esošā Sangates bēgļu nometne, Kalē apkaimē izaugušas daudzas nelegālo imigrantu nometnes, un liela daļa Kalē iedzīvotāju ir neapmierināti ar imigrantu pieplūdumu. Pēc Kalē pilsētas mēra draudiem slēgt ostu, Lielbritānijas valdība septembrī nolēma piešķirt Francijai līdz 15 miljoniem eiro, lai segtu izmaksas, ko rada pieaugošais imigrantu skaits.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl