Komentāri
Lidmašīnas katastrofā bojā gājušā Total šefa vietā iecelta jauna vadība
FOTO: LETA

Francijas naftas uzņēmums Total trešdien izraudzījies jauno kompānijas vadītāju un direktoru valdes priekšsēdētāju pēc prezidenta Kristofa de Maržerī traģiskās bojāejas lidmašīnas avārijā Krievijā.

Par Francijas naftas grupas Total jauno ģenerāldirektoru trešdien iecelts Patriks Pujanē, kas līdz šim bija grupas naftas pārstrādes un ķimikāliju nozares vadītājs, bet kādreizējais ģenerāldirektors Tjerī Demarē tika ievēlēts par padomes priekšsēdētāju.

Krievijas eksperti par pirmdien notikušo traģēdiju sākuši izmeklēšanu un secinājuši, ka augsta ranga lidostas amatpersonas ir pieļāvušas krimināli sodāmu nolaidību.

De Maržerī gāja bojā pirmdienas vakarā Vnukovas lidostā Maskavā, lidmašīnai saduroties ar sniega arklu. Lidmašīnā bija viens pasažieris – 63 gadus vecais Francijas pilsonis Kristofs de Maržerī, kā arī trīs apkalpes locekļi – abi piloti un stjuarte, kas arī bija Francijas pilsoņi.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl