Francijas ģimenes ārsti sāk Ziemassvētku streiku

Komentāri
Francijas ģimenes ārsti sāk Ziemassvētku streiku
FOTO: SCANPIX

Neapmierināti ar gaidāmajām reformām veselības aprūpē, Francijas ģimenes ārsti otrdien sākuši streiku, kuru plāno turpināt visas Ziemassvētku brīvdienas.

Trīs arodbiedrības aicinājušas ģimenes ārstus streikot, lai protestētu pret vairākiem jaunā veselības aprūpes likumprojekta aspektiem, tostarp, atļauju farmaceitiem vakcinēt pacientus, ko pašreiz dara gandrīz vienīgi ģimenes ārsti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mediķi nav mierā arī ar izmaiņām ģimenes ārstu apmaksas sistēmā.

Arodbiedrības MG France vadītājs norādīja, ka streikot sākuši 40% līdz 80% ģimenes ārstu.

Arī ietekmīgā arodbiedrība CSMF, kas pārstāv ģimenes ārstus un speciālistus, aicināja savus biedrus streikot no trešdienas līdz 31.decembrim.

Rezultātā Francijas slimnīcām būs jāstrādā pastiprinātā režīmā, lai spētu tikt galā ar visiem pacientiem, kuri parasti ietu pie ģimenes ārsta, bet tagad dosies uz slimnīcām.

Tomēr izskatās, ka situācija nebūs tik smaga, kā sākotnēji tika domāts, jo traumpunktu mediķi pēc veiksmīgām sarunām ar valdību nolēma tomēr nestreikot.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl