Francijas eksprezidents Sarkozī atgriezīsies politikā; sola ”glābt valsti”

Komentāri
Francijas eksprezidents Sarkozī atgriezīsies politikā; sola ”glābt valsti”
Foto: REUTERS/SCANPIX

Bijušais Francijas prezidents Nikolā Sarkozī atgriezīsies politikā. Viņš norāda, ka ”neesot citu iespēju, kā vien rīkoties, jo esot jāglābj valsts”.

Oficiālajā paziņojumā par atgriešanos politikā, N. Sarkozī arī asi kritizējis pašreizējā prezidenta Fransuā Olanda politiku. Saskaņā ar N. Sarkozī pausto, viņa vadībā valsts grimstot – par pusmiljonu pieaudzis bezdarbnieku skaits, ekonomiskā izaugsme kritusies līdz “nullei”, pie varas draudot nākt nacionālisti, liekot Francijai nonākt starptautiskā izolācijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

N. Sarkozī savukārt sola mainīt nodokļu politiku un cīnīties pret inflāciju.

Tiesa gan, līdzīgi solījumi izskanēja arī 2007. gadā, kad viņš stājās amatā, taču būtiskas reformas netika ieviestas.

N. Sarkozī prezidenta amatā nija no 2007. līdz 2012. gadam. Šajā laikā viņš nonāca vairākos skandālos – pret viņu tika izvirzītas apsūdzības korupcijā, kā arī par uzsāktas kriminālizmeklēšanas ietekmēšanā.

Nākamās prezidenta vēlēšanas Francijā paredzētas 2017. gadā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl