Francija vēl uz trim mēnešiem pagarina ārkārtas stāvokli valstī

Komentāri
Francija vēl uz trim mēnešiem pagarina ārkārtas stāvokli valstī
FOTO: SCANPIX

Francijas Senāts apstiprinājis ārkārtas stāvokļa pagarināšanu par trim mēnešiem. Pēc traģiskajiem Parīzes teroraktiem izsludinātajam ārkārtas stāvoklim bija jābeidzas šā mēneša beigās – 26. februārī.

Taču Senāta balsojums nozīmē, ka ārkārtas stāvoklis varētu tikt pagarināts līdz pat maija beigām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Balsojums vēl jāapstiprina Parlamenta apakšpalātā – Nacionālajā asamblejā, taču gaidāms, ka tā sekos Senāta piemēram.

Šādu soli gan kritizē vairāki cilvēktiesību aizstāvji, norādot, ka ārkārtas stāvokļa laikā īstenotie stingrie pasākumi rada pārmērīgus cilvēktiesību ierobežojumus.

Savukārt Francijas parlamenta apakšpalāta vakar nobalsojusi par vēl vienu strīdīgu konstitūcijas grozījumu, kas ļauj atņemt Francijas pilsonību dubultpilsoņiem, kuri notiesāti par terorisma noziegumiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl