Francijā veikti 168 reidi un aizturētas 23 personas

Komentāri
Francijā veikti 168 reidi un aizturētas 23 personas
FOTO: SCANPIX

Francijas policija aizvadītās diennakts laikā veikusi 168 reidus, kuros izdevies arestēt 23 personas, kas varētu būt saistītas ar asiņainajiem Parīzes teroraktiem.

Kopumā 104 cilvēkiem piemērots mājas arests.

Francijas drošības dienestiem izdevies identificēt vēl divas personas, kuras naktī uz sestdienu Francijas galvaspilsētā Parīzē sarīkoja vairākas apšaudes un sprādzienus.

Viena terorista pašnāvnieka, kas uzspridzinājās koncertzālē, pirkstu nospiedumi atbilst pirkstu nospiedumiem, kas iepriekš tika noņemti personai Grieķijā.

Otrs pašnāvnieks identificēts kā Parīzē dzimis 28 gadus vecs francūzis Samijs Amimurs, kurš iepriekš nonācis drošības dienestu redzeslokā par saistību ar teroristiem.

Tikmēr ārvalstu mediji ziņo, ka iespējamais teroraktu organizētājs un finansētājs ir 27 gadus vecais Abdelhamids Abauds no Briseles.

FOTO no melnās piektdienas Francijā!

Jau vēstījām, ka nežēlīgo teroraktu izmeklēšanā atklājusies arvien ciešāka saikne ar Beļģiju.

Jau ziņojām, ka Beļģija vakar izdevusi starptautisko aresta ordeni un izsludinājusi meklēšanā 26 gadus veco Salagu Abdeslamu, kurš tiek turēts aizdomās par dalību naktī uz sestdienu notikušajos teroraktos.
Abdeslams tika nopratināts un pārbaudīts pie Francijas-Beļģijas robežas, taču, tā kā viņa automašīnā nekas aizdomīgs netika atrasts, viņam atļauts turpināt ceļu, un viņš devies, visticamāk, Briseles virzienā.
Viņa trešais brālis svētdien jau tika aizturēts Beļģijā. Tāpat izmeklētāji noskaidrojuši, ka divas ar uzbrukumiem saistītas automašīnas iznomātas Beļģijā. Aizdomās par saistību ar Parīzes teroraktiem Beļģijas policija aizturējusi septiņus cilvēkus. Arī Francijā aizturētas vairākas personas.
Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl