Komentāri
Francijā tūkstošiem cilvēku iziet ielās, lai iestātos pret reformu, kas atvieglotu darbinieku atbrīvošanu
Foto: EPA / LETA

Pret valdību vērstie protesti Francijā pārauguši plašās nekārtībās. Tūkstošiem cilvēku, kuri vakar izgājuši Francijas galvaspilsētas Parīzes ielās, lai protestētu pret valdības iecerētajām darba likuma reformām, iesaistījušies sadursmēs ar policiju.

Pūļa savaldīšanai policija izmantojusi asaru gāzi un ūdensmetējus. Vairāki cilvēki arestēti. Tomēr tas nav šķērslis, lai vērienīgo protesta kampaņu turpinātu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Mēs neapstāsimies, kamēr netiksim uzklausīti. Jaunās reformas radīs šķelšanos sabiedrībā, un jau tā augstais bezdarba līmenis un nabadzīgo cilvēku skaits turpinās pieaugt. To nedrīkst pieļaut,” citēta studente Elsa, kura ir viena no protesta dalībniecēm.

Plašu kritiku Francijā izpelnījušies jaunie grozījumi darba likumā, kas paredz uzņēmumiem atvieglot darbinieku atlaišanu, kā arī padarīt elastīgākas darba stundas, lai tās atbilstu uzņēmumu vajadzībām. Valdība uzskata, ka reformas palīdzēs atbrīvot darba tirgu un samazināt bezdarbu, bet iedzīvotāji tam nepiekrīt.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl