Komentāri
Francijā tūkstošiem cilvēku iziet ielās, lai iestātos pret reformu, kas atvieglotu darbinieku atbrīvošanu
Foto: EPA / LETA

Pret valdību vērstie protesti Francijā pārauguši plašās nekārtībās. Tūkstošiem cilvēku, kuri vakar izgājuši Francijas galvaspilsētas Parīzes ielās, lai protestētu pret valdības iecerētajām darba likuma reformām, iesaistījušies sadursmēs ar policiju.

Pūļa savaldīšanai policija izmantojusi asaru gāzi un ūdensmetējus. Vairāki cilvēki arestēti. Tomēr tas nav šķērslis, lai vērienīgo protesta kampaņu turpinātu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Mēs neapstāsimies, kamēr netiksim uzklausīti. Jaunās reformas radīs šķelšanos sabiedrībā, un jau tā augstais bezdarba līmenis un nabadzīgo cilvēku skaits turpinās pieaugt. To nedrīkst pieļaut,” citēta studente Elsa, kura ir viena no protesta dalībniecēm.

Plašu kritiku Francijā izpelnījušies jaunie grozījumi darba likumā, kas paredz uzņēmumiem atvieglot darbinieku atlaišanu, kā arī padarīt elastīgākas darba stundas, lai tās atbilstu uzņēmumu vajadzībām. Valdība uzskata, ka reformas palīdzēs atbrīvot darba tirgu un samazināt bezdarbu, bet iedzīvotāji tam nepiekrīt.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl