Francijā policists nošauj trīs cilvēkus un izdara pašnāvību

Komentāri
Francijā policists nošauj trīs cilvēkus un izdara pašnāvību
Ilustratīvs foto: AFP/LETA

Francijā 31 gadu vecs policists nošāvis trīs cilvēkus un pēc tam izdarījis pašnāvību, svētdien paziņojušas varasiestādes.

Parīzes policists Arno Martēns sestdienas vakarā bija pabeidzis savu maiņu un devies uz Parīzes priekšpilsētu Sarseli, lai satiktu savu draudzeni un runātu par attiecību izbeigšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izceļoties strīdam, viņš jauno sievieti sašāva sejā, kā arī nogalināja divus vīriešus, kuri centās iejaukties. Pēc tam Martēns devies pie draudzenes vecākiem, kuri dzīvoja netālu, un nogalināja viņas tēvu, kā arī ievainoja viņas māti un māsu un nošāva ģimenes suni, pavēstīja prokuratūra.

Policists vēlāk tika atrasts miris ar šautu brūci galvā un ieroci rokā.

Francijā šogad krasi pieaudzis pašnāvību izdarījušo policistu skaits. Šogad sev dzīvību atņēmuši jau vismaz 45 policisti un 16 žandarmi.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl