Komentāri
Francijā noticis vēl viens vandalisma akts pret mošejām
FOTO: SCANPIX

Naktī uz svētdienu vēl celtniecības stadijā esošajā mošejā Puatjē izcēlies ugunsgrēks, kas varētu būt tīši izraisīts, pirmdien paziņojušas amatpersonas. Liesmas tika apdzēstas vēl pirms ugunsdzēsēju ierašanās.

Pēc pagājušo trešdien notikušā uzbrukuma satīriskā žurnāla Charlie Hebdo redakcijai no vandalisma cietušas vairākas mošejas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vairāki musulmaņu dievnami apķēpāti ar rasistiskiem uzrakstiem, apšaudīti vai citādi apgānīti.

Ceturtdienas naktī, nodarot lielus postījumus, tika aizdedzināta mošeja Ēkslebēnā. Ugunsgrēks izcēlās arī mošejā Albī.

Bet Korsikā piektdienas naktī pie musulmaņu lūgšanu zāles tika izmestas beigtas mežacūkas un ēka, kurā darbojas salas lielākā musulmaņu organizācija, tika apķēpāta ara rasistiskiem uzrakstiem.

Aizskaroši uzraksti ar atsauci uz Charlie Hebdo slaktiņu ar zaļu krāsu tika uzķēpāti arī uz mošejas Baijonnā.

Ceturtdien frāze “nāvi arābiem” tika uzrakstīta arī uz Puatjē mošejas vārtiem. Pēc svētdien notikušās dedzināšanas policija nolēmusi mošeju apsargāt.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl