Komentāri
Francija ir gatava sniegt pierādījumus, ka Asada režīms veica ķīmisko ieroču uzbrukumu Sīrijā
Foto: Scanpix

Francija “dažās dienās” sniegs pierādījumus, ka Sīrijas prezidenta Bašara al Asada režīms aprīļa sākumā sarīkoja ķīmisko ieroču uzbrukumu Hān šeihūnas pilsētā. Uzbrukumā tika nogalināti 87, bet ievainoti vēl vairāki simti mierīgo iedzīvotāju.

Francijas varasiestādes paziņojušas, ka viņu rīcībā ir neapgāžami fakti, kas ļaus parādīt, ka Asada režīms apzināti izmantoja ķīmiskos ieročus. Kā konstatējusi Ķīmisko ieroču aizlieguma organizācija, uzbrukumā izmantots zarīns vai līdzīga viela.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Organizācija pēc uzbrukuma ekspertu komandai uzdevusi veikt izmeklēšanu. Pie līdzīga slēdziena jau iepriekš bija nonākuši britu un turku eksperti. Nemiernieki, ASV un Turcija apgalvo, ka tas bijis Sīrijas valdības kara aviācijas uzbrukums ar ķīmiskajiem ieročiem, tomēr Damaska un Maskava šīs apsūdzības noraida. Pilsoņkarš Sīrijā notiek kopš 2011. gada, un tajā dzīvību zaudējuši jau vairāk nekā 320 000 cilvēku.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl