Komentāri
Francija ir gatava sniegt pierādījumus, ka Asada režīms veica ķīmisko ieroču uzbrukumu Sīrijā
Foto: Scanpix

Francija “dažās dienās” sniegs pierādījumus, ka Sīrijas prezidenta Bašara al Asada režīms aprīļa sākumā sarīkoja ķīmisko ieroču uzbrukumu Hān šeihūnas pilsētā. Uzbrukumā tika nogalināti 87, bet ievainoti vēl vairāki simti mierīgo iedzīvotāju.

Francijas varasiestādes paziņojušas, ka viņu rīcībā ir neapgāžami fakti, kas ļaus parādīt, ka Asada režīms apzināti izmantoja ķīmiskos ieročus. Kā konstatējusi Ķīmisko ieroču aizlieguma organizācija, uzbrukumā izmantots zarīns vai līdzīga viela.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Organizācija pēc uzbrukuma ekspertu komandai uzdevusi veikt izmeklēšanu. Pie līdzīga slēdziena jau iepriekš bija nonākuši britu un turku eksperti. Nemiernieki, ASV un Turcija apgalvo, ka tas bijis Sīrijas valdības kara aviācijas uzbrukums ar ķīmiskajiem ieročiem, tomēr Damaska un Maskava šīs apsūdzības noraida. Pilsoņkarš Sīrijā notiek kopš 2011. gada, un tajā dzīvību zaudējuši jau vairāk nekā 320 000 cilvēku.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl