Franči grib ar dinamītu spridzināt vaļa līķi

Komentāri

Netālu no Francijas pilsētas Montpeljēras jūra krastā izskalojusi 15 tonnu vaļa līķi. Vietējās varas iestādes īsti nezina, ko darīt ar šo vaļa ķermeni, jo tas sāk pūt un pastāv risks, ka tas vienā brīdi var uzsprāgt.

Tiek apsvērtas vairākas iespējas, kā tikt vaļā no līķa. Viena no idejām ir ievilkt vaļa līķi jūrā un ar dinamītu uzspridzināt. Otra iespēja – sagriezt līķi mazākos gabalos un to utilizēt. Pēdējā no iespējām šķiet vienkāršaka, taču atkal pastāv iespēja, ka vaļa ķermenis var eksplodēt. Tas, kā tas izskatās, var apskatīt video.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vaļa līķa eksplozija izklausās eksotiski, taču sprādziena draudi ir pavisam reāli, jo, pūstot ķermenim, izdalās gāzes. Tās uzkrājas līķī līdz vienā brīdi daļēji sapuvušais ķermenis vairs nespēj izturēt pieaugošo gāzes spiedien. Gadījumā, ja sprādziena brīdī tuvumā esošie cilvēki var tikt savainoti.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl