Fotoreportāža no Atēnām: grieķu reibinošās dzīres mēra laikā

Komentāri
Fotoreportāža no Atēnām: grieķu reibinošās dzīres mēra laikā
Foto: Jānis Zvērs, TV3 Ziņas

Svētdienas vakarā Atēnu ielās pēc vēsturiskā referenduma izgāja tūkstošiem cilvēku. Notikuma vietā bija arī TV3 žurnālists Jānis Zvērs. Par viņa piedzīvoto – turpmākajās rindkopās un foto.

Ar operatoru Ivo Veisu bijām liecinieki vēsturiskam mirklim. Ap desmitiem vakarā, kad kļuva pavisam skaidrs, ka “pret” balsotāji ir guvuši uzvaru, galvenais pilsētas laukums piepildījās tūkstošiem cilvēku lielā, skaļā pūlī. Arī mēs tajā iejukām, lai dokumentētu šo mirkli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Visapkārt sarkanie karogi, dziesmas, milzīgs enerģijas un eiforijas lādiņš. Satiekam cilvēkus no Itālijas, Krievijas, Vācijas. Lielākoties jaunieši. Apreibuši no šķietamās uzvaras, ilūzijām un skārdeņu alus.

Vismaz tā sabiedrības daļa, vairākums, kas balsoja pret. Iespējams, pat nemaz neapzinoties, ko tas nozīmē. Ar katru minūti pūlis kļūst lielāks un skaļāks.

Skaties, kā grieķi izklaidējās pēc balsojuma “pret”:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl