Fotoreportāža: Grieķu komunisti rosina streikot un iziet ielās

2 komentāri
Fotoreportāža: Grieķu komunisti rosina streikot un iziet ielās
Foto: Jānis Zvērs, TV3 Ziņas

Grieķijas komunisti aicina grieķus šodien notiekošajā referendumā balsot “pret” un rosina cilvēkus iziet ielās, no Atēnām ziņo TV3 žurnālists Jānis Zvērs.

Pie vēlēšanu iecirkņa Atēnu nomalē sastapu bariņu vietējo komunistu.  Viņi labi runā angliski, ir draudzīgi noskaņoti,  labprāt pastāsta par savām idejām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vietējais komunists Vasilis (foto redzamais puisis ar brillēm un bārdu)  aicina grieķus vēlēšanu biļetenā ierakstīt dubultu nē, tādējādi sabotējot referendumu. Nākamnedēļ komunisti cer grieķus uzkurināt plašiem protestiem un streikiem.

Skaties foto:

Jau ziņots, ka šodien Grieķijā notiek izšķirošs referendums, kurā iedzīvotājiem jāizvēlas – sadarboties ar starptautiskajiem aizdevējiem un ieviest vēl bargākus taupības pasākumus, vai arī balsot pret un cerēt uz labākiem nosacījumiem. Skaties.lv sadarbībā ar TV3 nodrošina dzīvo reportāžu no Atēnām.

TOP komentāri

 • ES
  0 0 0

  ES

  Domāju, ka ikvienam jāatceras, ka parāds nav brālis.Nedrīkst gaidīt un vēl jo vairāk prasīt jaunus aizdevumus ne no bankām, ne savienības, lai tiek paši galā-ministru kungi ir gudri diezgan.Viens jau tik ilgi tautu musināja un nu atkāpās,žurkas bēg no grimstoša kuģa.
 • zvaigžņu vilks
  0 0 0

  zvaigžņu vilks

  to grieķu komuņjagu vajadzētu aizsūtīt uz Ziemeļkoreju , viņam ātri pārietu visas muļķības....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl