Foto: Zviedrijā radīts mazmazītiņš veikals pelēm

Komentāri
Foto: Zviedrijā radīts mazmazītiņš veikals pelēm
Foto: TT News Agency/Scanpix

Kāds mākslinieks, kurš sevi dēvē par “Anonīmo peli”, Zviedrijas pilsētā Malmē izveidojis ļoti reālistisku miniatūru pārtikas veikala imitāciju, norādot, ka tā esot paredzēta īpaši mazajiem grauzējiem.

Mini veikals ir aptuveni 30 centimetrus augsts un 70 centimetrus plats.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Veikals piedāvā iegādāties dažādu veidu riekstus un, protams, sieru. Blakus ieejai veikalā piekarināti vairāki plakāti, kas vēsta par pelēm paredzētiem koncertiem un citām kultūras norisēm.

Mākslinieka identitāte nav zināma, tomēr ar lielu precizitāti paveiktais darbs iemantojis lielu popularitāti. Mākslas darbam izveidots savs konts sociālajā vietnē “Instagram”, nepilnas nedēļas laikā tas savācis vairāk nekā 48 000 sekotāju.

Foto

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl