Foto: Zviedrijā radīts mazmazītiņš veikals pelēm

Komentāri
Foto: Zviedrijā radīts mazmazītiņš veikals pelēm
Foto: TT News Agency/Scanpix

Kāds mākslinieks, kurš sevi dēvē par “Anonīmo peli”, Zviedrijas pilsētā Malmē izveidojis ļoti reālistisku miniatūru pārtikas veikala imitāciju, norādot, ka tā esot paredzēta īpaši mazajiem grauzējiem.

Mini veikals ir aptuveni 30 centimetrus augsts un 70 centimetrus plats.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Veikals piedāvā iegādāties dažādu veidu riekstus un, protams, sieru. Blakus ieejai veikalā piekarināti vairāki plakāti, kas vēsta par pelēm paredzētiem koncertiem un citām kultūras norisēm.

Mākslinieka identitāte nav zināma, tomēr ar lielu precizitāti paveiktais darbs iemantojis lielu popularitāti. Mākslas darbam izveidots savs konts sociālajā vietnē “Instagram”, nepilnas nedēļas laikā tas savācis vairāk nekā 48 000 sekotāju.

Foto

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl