Komentāri
FOTO: Zviedrijā ierodas pirmie patvēruma meklētāji no Eritrejas
Foto: EPA / LETA

Zviedrijā ieradusies pirmā patvēruma meklētāju grupa, kas šai valstij jāuzņem saskaņā ar Eiropas Savienības patvēruma meklētāju pārvietošanas programmu.

Ar lidmašīnu no Itālijas Zviedrijā nogādāti 19 eritrejieši. Skandināvijas valstī netālu no arktiskā loka esošajā lidostā patvēruma meklētājus sagaidīja neliels sals.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc reģistrācijas viņi gan nogādāti vairākus simtus kilometrus uz dienvidiem esošajā Oster-sundā, kas būs viņu jaunā mājvieta. Zviedrija apņēmusies uzņemt 821 bēgli no Itālijas un 548 no Grieķijas. Kopumā Eiropas Savienības plāns paredz divu gadu laikā no Itālijas un Grieķijas uz citām dalībvalstīm pārvietot vairāk nekā 120 000 imigrantu. Latvijai saskaņā ar šo plānu būs jāuzņem 531 patvēruma meklētājs.

Skaties foto:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl