Komentāri

Argentīnā pēc ilgām pārdomām un diskusijām tomēr nolemts atklāt izstādi, kurā populārās lelles Bārbija un Kens attēlotas kā reliģiskas figūras.

Izstādei, kurai dotas nosaukums Bārbija: plastmasas reliģija, vajadzēja vērt vaļā durvis jau pirms gada Buenosairesā, bet pēc daudzu protestiem un draudiem mākslinieki izlēmuši darbus neizstādīt. Tagad tie tomēr izlikti publiskai apskatei kādā galerijā Buenosairesas piepilsētā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kolekcijā ir 33 darbi. To vidū, piemēram, Bārbija, kas apģērbta gan kā jaunava Marija, gan hindu dieviete.

Kens pārtapis gan par Jēzu Kristu, gan Budu, gan dažādiem Dienvidamerikas valstu svētajiem.

Mākslinieki – leļļu autori – uzskata, ka viņi pārprasti. “Cilvēki saka – Bārbija nevar būt reliģisks tēls. Tieši par to ir runa – ko Bārbija nozīmē katram no mums. Mūsu mērķis nebija parādīt, ka Bārbija nozīmē kādu konkrētu lietu. Mēs Bārbiju izvēlējāmies, jo vēlējāmies sajaukt divus populārākos popa elementus cilvēces vēsturē,” saka Emiliano Paolini, mākslinieks.

Leļļu autori apgalvo, ka viņi paši ir ticīgi, un publikas reakcija viņus pārsteigusi.

Foto!

Skaties video!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl