Komentāri
FOTO: vairāk nekā 250 bojāgājušo zemes nogruvumos Kolumbijā
Foto: AFP/LETA

Vairāk nekā 250 cilvēku Kolumbijā gājuši bojā zemes nogruvumos, ko izraisījuši plūdi. Bet vēl vairāki simti cilvēku ir pazuduši bez vēsts.

Sestdienas naktī nolijuši 30% nokrišņu mēneša normas, izraisot pēkšņu ūdens līmeņa celšanos vairākās upēs. Savukārt plūdi radīja zemes nogruvumus. Visvairāk cietusi Mokoas pilsēta, kurā ir 40 000 iedzīvotāju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Glābšanas darbos iesaistīts vairāk nekā tūkstotis karavīru un policistu, kuri meklē arī bezvēsts pazudušos. Plūdu skartajā reģionā Kolumbijas prezidents ir izsludinājis ārkārtas stāvokli.

Plūdi, kas aizvadītajos mēnešos piemeklējuši Dienvidamerikas valstis Klusā okeāna pusē, ir prasījuši desmitiem cilvēku dzīvību arī Peru un Ekvadorā.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 4

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl