Komentāri
FOTO: Tūkstošiem cilvēku iziet ielās Berlīnē, lai protestētu pret Vācijas un ASV tirdzniecības līgumu
Foto: AFP / LETA

Desmitiem tūkstoši cilvēku šorīt izgāja Vācijas galvaspilsētas Berlīnes ielās, lai protestētu pret Eiropas un ASV Transatlantisko Tirdzniecības un investīciju partnerības līgumu.

Šādi tiek paustas bažas, ka iecerētā vienošanās vājinās patērētāju aizsardzību, samazinās pārtikas drošuma standartus un kaitēs vietējam regulējumam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Eiropas Savienība un ASV kopš 2013.gada turpina sarunas par Transatlantijas Tirdzniecības un investīciju partnerību un Vācijas valdība jau ir paudusi atbalstu līguma virzībai, uzskatot, ka tas veicinās ekonomikas izaugsmi.

Skaties foto:

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl