Tūkstošiem brazīliešu iziet ielās, lai protestētu pret valsts prezidentu

Komentāri
Tūkstošiem brazīliešu iziet ielās, lai protestētu pret valsts prezidentu
Foto: EPA / LETA

Desmitiem tūkstoši cilvēku Brazīlijā piedalījušies protesta akcijās pret valsts prezidenti Dilmu Rusefu.

Protestētāji pieprasa viņas atkāpšanos saistībā ar aizdomām par viņas saistību ar plašu korupcijas skandālu. Tas pēdējā laikā skāris naftas ieguves gigantu Petrobras.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ir aizdomas, ka korupcijā varētu būt iesaistīti aptuveni 50 augstu stāvoši politiķi, kuri ar dažādām krāpnieciskām shēmām piesavinājušies miljardiem dolāru. Skandāls nācis gaismā Brazīlijas ekonomiskās lejupslīdes laikā, tādēļ protestētāji Rusefu vaino lielākajā ekonomikas pagrimumā pēdējos 25 gados.

Skaties foto:

“Mums šobrīd Brazīlijas politikā ir ļoti grūti laiki. Valdībai nevar uzticēties, tā vienkārši iznīcina mūsu valsti. Ir ļoti augsts korupcijas līmenis, un es uzskatu, ka prezidente ir tur iesaistīta,” teic uzņēmējs Aleksandrs Kritī. Policija uzskata, ka protestos dažādās Brazīlijas pilsētās kopumā piedalījušies 137 000 cilvēku.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl