FOTO: tūkstošiem bēgļu, protestējot pret jaunajiem Ungārijas likumiem, piesaka badastreiku

12 komentāri
FOTO: tūkstošiem bēgļu, protestējot pret jaunajiem Ungārijas likumiem, piesaka badastreiku
FOTO: SCANPIX

Ungārijas policija saskaņā ar jaunajiem pret imigrāciju vērstajiem likumiem aizturējusi jau vairākus simtus bēgļu, kuri centušies šķērsot valsts robežu.

Viņiem izvirzītas apsūdzības nelegālā robežšķērsošanā un jaunā žoga bojāšanā. Par šīm apsūdzībām likums paredz līdz trīs gadiem cietumā. Tikmēr tūkstošiem bēgļu, protestējot pret jaunajiem Ungārijas likumiem, pagājušajā naktī pie Serbijas–Ungārijas robežas izveidojuši telšu nometnes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Mēs sarīkosim šeit badastreiku. Nekustēsimies no šā punkta, līdz netiks atvērta robeža. Mēs gribam uz Vīni, nevēlamies palikt Ungārijā,” stāsta bēglis no Sīrijas.

Tikmēr Ungārijas divos dienvidu rajonos, kas robežojas ar Serbiju, izsludināts ārkārtas stāvoklis. Šāds lēmums sniedz valsts iestādēm un policijai papildu pilnvaras, kā arī ļauj šajos rajonos ievest armijas spēkus.

Tāpat Ungārija paziņojusi par plāniem būvēt vēl vienu žogu uz robežas ar Rumāniju.

TOP komentāri

 • Ilona Vīnberga
  +7 +7 0

  Ilona Vīnberga

  Beidzot kāda laba ziņa! Mazāk būs jāintegrē mūsu sabiedrībā. Atkritīs daļa problēmu. Mums pašiem drīz draudēs bads to salašņu dēļ.
 • ...
 • Sproģis
  +6 +6 0

  Sproģis

  "Mēs gribam uz Vīni, nevēlamies palikt Ungārijā"
  Jau kačā savas tiesības. Lai paguļ un pasalst, varbūt izdomās aizbraukt atpakaļ no kurienes nākuši.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl