Komentāri
FOTO: sveicieni no Lapzemes! Tā svētkus sagaida pats pats galvenais Ziemassvētku vecītis
Foto: AFP / LETA

Saprotams, ka šis laiks visdarbīgākais ir Ziemassvētku vecītim Lapzemē. Līdz svētku vakaram atlikušas pēdējās stundas, bet vecītim un viņa palīgiem vēl jāpaveic daži nepadarītie darbi. Atskatoties uz šo gadu, galvenais dāvanu gādātājs secina, ka bērni šogad bijuši visai paklausīgi.

Ziemassvētku vecīša komandai šajā laikā ir kaudze darāmā – jāizlasa sasūtītās vēstules, jāpiepilda dāvanu maisi. Vecītis gan neļaujas satraukumam – lielākā daļa darbu ir apdarīta, tāpēc var pārlūkot, cik paklausīgi bērni šajā gadā bijuši.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Es vienmēr saku, ka visi bērni ir labi un jauki. Ja viņu uzvedība vecākus neapmierina un viņi ir nepaklausīgi, jādomā kāpēc tā notiek,” teic Ziemassvētku vecītis.

Foto

Bērni aizvien raksta vēstules – Ziemassvētku vecīša ciemata pastā ik dienu sašķiro tūkstošiem sūtījumu no visas pasaules. Šogad bērni visvairāk vēlas iemīļotu animācijas filmu rotaļlietas, taču vēstules nesastāv tikai no vēlmju saraksta.

“Viņi raksta par savu dzīvi, mājdzīvniekiem, ģimeni. Reizēm raksta arī par bēdīgām lietām, piemēram, vecāku šķiršanos. Viņi ziņās dzird par karu un man vēstulēs vaicā, kāpēc notiek karš. Taču pārsvarā bērni raksta par jaukām lietām,” saka Ziemassvētku vecītis.

Šajā laikā Ziemassvētku vecīša ciemats Lapzemē ir arī tūristu pārpildīts. Katru gadu to apmeklē aptuveni 300 tūkstoši cilvēku no dažādām pasaules malām.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl