FOTO: Šrilankā sagrūstot atkritumu kalnam, gājuši bojā 11 cilvēki

Komentāri
FOTO: Šrilankā sagrūstot atkritumu kalnam, gājuši bojā 11 cilvēki
FOTO: LETA

Šrilankas galvaspilsētā Kolombo piektdien sagruva atkritumu kalns, izraisot vismaz 11 cilvēku bojāeju, kā arī iznīcinot 145 mājas, paziņojušas vietējās amatpersonas.

Apmēram 90 metrus augstais atkritumu kalns sagruva pēc tā aizdegšanās. Katastrofa notika singāļu un tamilu Jaungada svinību laikā, kad iedzīvotāji lielākoties atradās mājās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policija paziņoja, ka izdzīvojušo cilvēku meklēšanā līdz ar ugunsdzēsējiem iesaistījušies simtiem karavīru.

Ik dienu atklātajā atkritumu izgāztuvē tiek nogādātas 800 tonnas atkritumu, kas sanikno apkārtnē dzīvojošos iedzīvotājus. Kopumā izgāztuvē atrodas 23 miljoni tonnu atkritumu.

Foto

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 4

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl