FOTO: spītējot sniegam un salam, bēgļi turpina ierasties Eiropā

2 komentāri
FOTO: spītējot sniegam un salam, bēgļi turpina ierasties Eiropā
FOTO: SCANPIX

Spītējot aukstajam laikam, sniegam un salam, Eiropā turpina ierasties tūkstošiem patvēruma meklētāju. Saspringtākā situācija izveidojusies uz Serbijas-Maķedonijas robežas. 

Satinušies segās, ik pa laikam apstājoties, tie kurina ugunskurus, lai sasildītos, mērojot garo ceļu pa sniegotiem laukiem.

Patvēruma meklētāji atzīst, ka nav pieraduši pie šādiem laikapstākļiem, tomēr viņiem nav citu iespēju. Vislielākais satraukums ir par bērniem, dažu veselības stāvoklis jau tagad esot kritisks.

Jau vēstīts, ka pagājušajā gadā Eiropā ieradušies jau vairāk nekā miljons patvēruma meklētāju.

Viņu lielākā daļa necenšas palikt pirmajās Eiropas Savienības valstīs, kuras viņi sasniedz – Itālijā vai Grieķijā -, bet dodas tālāk uz Vāciju, kur valsts patvēruma meklētājiem nodrošina dāsnus pabalstus un sociālās garantijas.

Otrs populārākais nelegālo imigrantu galamērķis ES ir Zviedrija, kur viņi arī līdz šim varēja rēķināties ar dāsnu valsts atbalstu.

Nelegālo imigrantu vidū tikai 30% ir Sīrijas kara bēgļi, pārējie ir ekonomiskie imigranti, decembrī atzina Eiropas Padomes prezidents Donalds Tusks.

 Foto

TOP komentāri

  • fotogrāfs
    +4 +4 0

    fotogrāfs

    Jā, tūlīt būs kārtējā bezgala aizkustinošā bilde ar savu pašu vecāku nogalinātiem bērniem! Un vainīgi būs baltie, cietsirdīgie, skopie velni - eiropieši. Noteikti ne bērnu vecāki, kas raujas pie vieglās dzīves Vācijā vai Zviedrijā un faktiski dēļ savas alkatības, bezatbildības un vienaldzības pret saviem bērniem NOSLĪCINA vai - tagad - NOSALDĒ tos savus nabaga bērneļus. Dzīvnieki ne cilvēki, Turcijā nekas viņiem nedraudēja, tieši tāpat kā Āfrikas ziemeļu krastā! Bet nē, paši savus bērnus jūrā iekšā un "Glābiet mūs!". Un ko eiropiešu "žurnālisti"? Vaino eiropiešus! Ne ar ko nav labāki par tiem cilvēkveidīgajiem "bēgļiem".
  • Janis Jonins

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl