Komentāri
FOTO: spēcīgas sniega lavīnas Norvēģijā noposta vairākās mājas
Foto: AFP / LETA

Spēcīgas sniega lavīnas Norvēģijā nopostījušas vairākas mājas. Dzīvību zaudējis viens cilvēks un vēl vismaz 9 ir ievainoti.

Spēcīgie sniega nogruvumi nedēļas nogalē notikuši vairākās pilsētās Norvēģijas ziemeļos. Tos izraisījušas krasas temperatūras pārmaiņas un vētras. Evakuēti vairāk nekā 200 cilvēku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vismaz 10 mājām nodarīti nopietni postījumi. Līdz izglābšanai cilvēki bijuši iesprostoti dažās no ēkām, kuras klājusi milzīga sniega kārta.

Foto

Īsi pēc nogruvumiem, liekot lietā lāpstas, glābšanas darbos iesaistījušies arī vietējie iedzīvotāji – tieši tā arī izdevies izglābt vairākus zem lavīnas pakļuvušus cilvēkus. Šobrīd turpinās aktīvi meklēšanas darbi, aizdomās, ka zem sniega varētu atrasties vēl vairāki cilvēki.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl