Komentāri

7,5 magnitūdu stipra zemestrīce šorīt skārusi Dienvidāzijas valstis – Pakistānu un Afganistānu. Pirmās ziņas ir par vismaz 70 bojāgājušiem un ap 1000 ievainotajiem.

Zemestrīces hipocentrs atradās 212 kilometru dziļumā, bet epicentrs – apmēram 80 kilometru uz dienvidaustrumiem no Feizabadas nomaļā Hindukuša kalnu rajonā Afganistānas un Pakistānas  robežrajonā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Grūdieni bijuši tik stipri, ka sajusti arī Indijas galvaspilsēta Deli. Lielāks upuru skaits ir Pakistānā, tur dzīvību zaudējuši vismaz 52 cilvēki, savukārt Afganistāna Tahāras provincē kādā skolā, panikā to pametot, dzīvas sabradātas 12 skolnieces.

Tiek ziņots, ka daudzi cilvēki joprojām atrodas zem gruvešiem, tāpēc tiek prognozēts, ka cietušu skaits palielināsies.

Video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl