Komentāri
FOTO: spēcīga sniega vētra paralizējusi dzīvi ASV; miruši vismaz 18 cilvēki
FOTO: SCANPIX

Spēcīgajā sniegputenī ASV austrumu piekrastē kopš piektdienas dzīvību zaudējuši vismaz 18 cilvēku, svētdien vēsta Amerikas Savienoto Valstu mediji. Vašingtonā un Ņujorkā joprojām ir slēgti tilti, tuneļi un ceļi.

Spēcīga snigšana piedzīvota vairāk nekā divdesmit štatos, un daudzviet sniega segas biezums sasniedzis 46 centimetrus. Meteorologi lēš, ka vētra varētu ietekmēt ceturto daļu Amerikas iedzīvotāju un nodarīt apmēram miljardu dolāru lielus zaudējumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sniega vētra ietekmējusi arī ASV galvaspilsētu. Saskaņā ar prognozēm Vašingtonā un tās apkaimē var uzsnigt vairāk nekā 70 centimetri sniega, kas būtu biezākā sniega sega reģionā gadsimta laikā. Vētras dēļ ir slēgta Vašingtonas sabiedriskā transporta satiksme, kas ir otra noslogotākā pēc Ņujorkas.

Amatpersonas brīdina, ka spēcīgā vētra var būt dzīvības un nāves jautājums, tāpēc iedzīvotājus aicina būt uzmanīgiem.

Ievērojot aicinājumu palikt mājās, vakar, pirms vētras sākšanās, miljoniem cilvēku steidzās iepirkties, taču daudzu veikalu plaukti bija tukši.

Vētras dēļ aptuveni 160 tūkstoši cilvēku ir palikuši bez elektrības. Atcelti vairāk nekā deviņi tūkstoši avioreisu. Bet autovadītājiem vairākas stundas nākas pavadīt sastrēgumos. Tiek ziņots, ka Kentuki štatā, izveidojies pat vairāk nekā 50 kilometru garš sastrēgums. Tomēr, kamēr vieniem vētra sagādā pamatīgas raizes, citi steidz baudīt ziemas priekus.

Foto

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl