FOTO: Spānijā protestē pret taupības politiku

Komentāri
FOTO: Spānijā protestē pret taupības politiku
Foto: AP/Scanpix

Tūkstošiem cilvēku svētdien, 18. decembrī, izgājuši Madrides ielās, lai protestētu pret Spānijas valdības nodarbinātības politiku.

Demonstrāciju organizē Spānijas lielākās arodbiedrības, un šī ir viena no apmēram 60 protesta akcijām, kas valstī notikušas pēdējo dienu laikā. Tiesa gan, šī ir viena no lielākajām. Arodbiedrības uzskata, ka valdības īstenotā taupības politika un darba tirgus reformas ir kaitējušas strādājošo tiesībām un pirktspējai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Eva, protesta akcijas dalībniece

Mēs šobrīd esam nonākuši situācijā, kas nav dzīvotspējīga. Daudzi cilvēki, tostarp studenti, vairs nespēj tā dzīvot, un tāpēc mēs esam izgājuši ielās protestēt. Mums ir jāiet ielās un jāprotestē, kamēr tiks atceltas reformas, kas mūsu dzīvi ir padarījušas gandrīz neiespējamu.

Demonstrāciju atbalsta Spānijas Sociālistu partija un galēji kreisā partija “Podemos”.

Foto

 

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl