FOTO: Spānijā protestē pret taupības politiku

Komentāri
FOTO: Spānijā protestē pret taupības politiku
Foto: AP/Scanpix

Tūkstošiem cilvēku svētdien, 18. decembrī, izgājuši Madrides ielās, lai protestētu pret Spānijas valdības nodarbinātības politiku.

Demonstrāciju organizē Spānijas lielākās arodbiedrības, un šī ir viena no apmēram 60 protesta akcijām, kas valstī notikušas pēdējo dienu laikā. Tiesa gan, šī ir viena no lielākajām. Arodbiedrības uzskata, ka valdības īstenotā taupības politika un darba tirgus reformas ir kaitējušas strādājošo tiesībām un pirktspējai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Eva, protesta akcijas dalībniece

Mēs šobrīd esam nonākuši situācijā, kas nav dzīvotspējīga. Daudzi cilvēki, tostarp studenti, vairs nespēj tā dzīvot, un tāpēc mēs esam izgājuši ielās protestēt. Mums ir jāiet ielās un jāprotestē, kamēr tiks atceltas reformas, kas mūsu dzīvi ir padarījušas gandrīz neiespējamu.

Demonstrāciju atbalsta Spānijas Sociālistu partija un galēji kreisā partija “Podemos”.

Foto

 

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl