FOTO: Spānijā protestē pret taupības politiku

Komentāri
FOTO: Spānijā protestē pret taupības politiku
Foto: AP/Scanpix

Tūkstošiem cilvēku svētdien, 18. decembrī, izgājuši Madrides ielās, lai protestētu pret Spānijas valdības nodarbinātības politiku.

Demonstrāciju organizē Spānijas lielākās arodbiedrības, un šī ir viena no apmēram 60 protesta akcijām, kas valstī notikušas pēdējo dienu laikā. Tiesa gan, šī ir viena no lielākajām. Arodbiedrības uzskata, ka valdības īstenotā taupības politika un darba tirgus reformas ir kaitējušas strādājošo tiesībām un pirktspējai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Eva, protesta akcijas dalībniece

Mēs šobrīd esam nonākuši situācijā, kas nav dzīvotspējīga. Daudzi cilvēki, tostarp studenti, vairs nespēj tā dzīvot, un tāpēc mēs esam izgājuši ielās protestēt. Mums ir jāiet ielās un jāprotestē, kamēr tiks atceltas reformas, kas mūsu dzīvi ir padarījušas gandrīz neiespējamu.

Demonstrāciju atbalsta Spānijas Sociālistu partija un galēji kreisā partija “Podemos”.

Foto

 

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl