FOTO: Spānijā protestē pret taupības politiku

Komentāri
FOTO: Spānijā protestē pret taupības politiku
Foto: AP/Scanpix

Tūkstošiem cilvēku svētdien, 18. decembrī, izgājuši Madrides ielās, lai protestētu pret Spānijas valdības nodarbinātības politiku.

Demonstrāciju organizē Spānijas lielākās arodbiedrības, un šī ir viena no apmēram 60 protesta akcijām, kas valstī notikušas pēdējo dienu laikā. Tiesa gan, šī ir viena no lielākajām. Arodbiedrības uzskata, ka valdības īstenotā taupības politika un darba tirgus reformas ir kaitējušas strādājošo tiesībām un pirktspējai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Eva, protesta akcijas dalībniece

Mēs šobrīd esam nonākuši situācijā, kas nav dzīvotspējīga. Daudzi cilvēki, tostarp studenti, vairs nespēj tā dzīvot, un tāpēc mēs esam izgājuši ielās protestēt. Mums ir jāiet ielās un jāprotestē, kamēr tiks atceltas reformas, kas mūsu dzīvi ir padarījušas gandrīz neiespējamu.

Demonstrāciju atbalsta Spānijas Sociālistu partija un galēji kreisā partija “Podemos”.

Foto

 

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl