Komentāri
FOTO! Šķērsojot Vidusjūru, Eiropā dažās nedēļās ieradušies 76 tūkstoši bēgļu
EPA/LETA

Šķērsojot Vidusjūru, šā gada pirmajās sešās nedēļās Eiropā ieradušies jau vairāk nekā 76 tūkstoši bēgļu, liecina jaunākie Starptautiskās Migrācijas organizācijas dati.

Grieķijas krasta apsardze atklāj, ka pēdējo divu nedēļu laikā cilvēku skaits, kas ik dienu ierodas valstī, palielinājies teju trīs reizes. Vakar vien izglābti divarpus tūkstoši patvēruma meklētāju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Grieķija sargā savas robežas. Mēs strādājam 24 stundas diennaktī, bez apstājas. Cilvēki ierodas nepārtraukti. Mūsu uzdevums ir tos glābt un nogādāt krastā. Tas, kas šeit notiek ir šausmīgi, situācija steidzami ir jārisina,” stāsta Grieķijas krasta apsardzes kuģa kapteinis.

Grieķijas amatpersonas asu kritiku velta Eiropas Savienības bloka valstīm, norādot, ka Eiropai nav plāna, kā palīdzēt visiem šiem cilvēkiem, un visa nasta šobrīd ir nogrūsta uz Grieķijas pleciem. Tikmēr, lai cīnītos ar nekontrolēto bēgļu plūsmu, NATO uzsākusi vērienīgu operāciju Vidusjūrā. Alianses jūras spēku misijas nolūks ir padarīt kontrabandistu biznesu neiespējamu. NATO cieši sadarbosies ar Grieķijas un Turcijas varasiestādēm un robežaģentūru Frontex.

Foto – bēgļi ierodas Grieķijā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl