FOTO: skarbie laikapstākļi nav šķērslis, lai bēgļi ierastos Eiropā

3 komentāri
FOTO: skarbie laikapstākļi nav šķērslis, lai bēgļi ierastos Eiropā
FOTO: SCANPIX/LETA

Neatkarīgi no skarbajiem laikapstākļiem tūkstošiem bēgļu turpina nedrošās laivās ierasties Grieķijā. ANO bēgļu aģentūra ziņo, ka ik dienu Grieķijā ierodas vairāk nekā 3000 patvēruma meklētāju.

Dramatiskākā situācija izveidojusies Lesbas salā, kur atsevišķas bēgļu nometnes ir pārpildītas un trūkst resursu jaunu bēgļu izmitināšanai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Patvēruma meklētājiem palīdzību sniedz desmitiem brīvprātīgo, taču arī viņu ir par maz, lai nodrošinātu patvēruma meklētājus ar apģērbu un pirmās nepieciešamības precēm.

Tikmēr Zviedrijas un Dānijas lēmums būtiski palielināt savu valstu robežkontroli raisījis neapmierinātību gan tūristos, gan vietējos iedzīvotājos.

Kontrole galvenokārt skar autobusu un vilcienu pasažierus. Tiem, kas dzīvo Zviedrijas dienvidos un ik rītu dodas uz darbu Dānijā, ceļš jauno pārbaužu dēļ kļuvis par stundu ilgāks.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl