FOTO: Šis bēglis Eiropā ieradās bez nekā… Tagad viņš ir kļuvis par bagātnieku!

2 komentāri
FOTO: Šis bēglis Eiropā ieradās bez nekā… Tagad viņš ir kļuvis par bagātnieku!
Foto: AFP / LETA

Ziemassvētku brīnums sagaidīts Spānijā. Kāds Senegālas imigrants, kurš pirms vairākiem gadiem šķērsoja Vidusjūru, mēģinot sasniegt Eiropu, ieguvis lielāko naudas laimestu Spānijas Ziemassvētku loterijā El Gordo – 400 000 eiro.

35 gadus vecais senegālietis vārdā Ngame kopā ar kaimiņiem un kuplās ģimenes locekļiem līksmo par negaidīto veiksmi loterijā. 400 tūkstoši eiro ir milzu nauda cilvēkam, kurš dienu iepriekš pēdējos 120 eiro aizsūtījis kādam radiniekam Senegālā.

Šī ir jau otrā reize, kad Ngamem paveicies – 2007.gadā viņam izdevās pārpildītā migrantu laivā no Marokas nokļūt Spānijā un atrast darbu. “Četrus gadus es strādāju siltumnīcās, bet kad atbrauca mana sieva, naudas sāka pietrūkt. Tāpēc es piepelnījos pārdodot dažādas lietas pludmalē,” saka viņš.

Foto

Ngame atzīst, ka nesteigsies iztērēt negaidīti  iegūto naudu: “Es lēnām, bez steigas izdomāšu ko ar to darīt. Man nauda ir tikai nauda – mums jāturas cieši uz zemes, nepazaudējot draugus.”

Tikmēr senegālieša tēvocis joprojām nespēj aptvert notikušo: “No rīta viņam nebija ko ēst brokastīs, pēcpusdienā viņš laimē loterijā. Lūk kā – tiec nu gudrs.”

Ik gadu miljoniem Spānijas iedzīvotāju kopā ar draugiem, ģimenes locekļiem vai darba kolēģiem kopīgi iegādājas El Gordo loterijas biļetes, cerībā tikt pie lielā laimesta. Šogad balvās tika izmaksāti vairāk kā 2,2 miljardi eiro.