Komentāri
FOTO: simtiem bēgļu ar kājām dodas no Ungārijas uz Austriju
FOTO: SCANPIX

Simtiem Āfrikas bēgļu piektdien, 4. septembrī, pametuši Ungārijas galvaspilsētas dzelzceļa staciju, no kuras viņiem bija liegts ceļš uz Vāciju, un ar kājām devušies uz Austriju. 

Teju divas diennaktis migranti atteicās izkāpt no vilcieniem Budapeštas dzelzceļa stacijā, kas bijuši ceļā uz Austriju. Pagājušajā naktī simtiem bēgļu iesaistījās sadursmēs ar policiju, vairāki desmiti aizturēti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ungārijas iedzīvotāji pauž bažas, ka situācija tikai saasināsies, jo šobrīd valsts, kurā atrodas tūkstošiem bēgļu, ir bezizejas situācijā, un Eiropa nespēj vai negrib palīdzēt.

”Man ir kauns, ka cilvēkiem no Sīrijas, Afganistānas vai Irākas ir jāpiedzīvo šis. Man kā Eiropas Savienības pilsonim ir kauns par šo situāciju. Es ceru, ka Eiropa beidzot sāks kaut ko darīt, lai palīdzētu šiem cilvēkiem,” norādīja Budapeštas iedzīvotāja.

Paklausot Vācijas lūgumam, Ungārija neļauj migrantiem ar vilcieniem doties tālāk uz Vāciju, bet arī risinājumu kā tikt galā ar migrantu tūkstošiem, valsts neredz.

Skaties foto!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl