FOTO: pustukšas viesnīcas un pludmales – tāda ir Ēģiptes kūrortu ikdiena

1 komentārs
FOTO: pustukšas viesnīcas un pludmales – tāda ir Ēģiptes kūrortu ikdiena
FOTO: LETA

Pamatīgi iedragāta Ēģiptes tūrisma nozare. Aprēķināts, ka mēnesi pēc Krievijas lidmašīnas katastrofas tūrisma nozare cietusi vairāk nekā 280 miljonu ASV dolāru lielus zaudējumus.

Pustukšas viesnīcas un pludmales – šāda ir Ēģiptes viesnīcnieku ikdiena pēc 31. oktobra notikumiem, kad Sīnāja pussalā avarēja Krievijas lidmašīna ar 224 cilvēkiem uz klāja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kopš traģēdijas lidojumi uz Ēģiptes populārākajiem atpūtas kūrortiem kļuvuši vairāk nekā uz pusi lētāki. Lai gan Ēģiptes amatpersonas ziņo, ka valstī tiek pievērsta pastiprināta uzmanība drošībai, vairāku valstu atpūtnieki Ēģipti izslēguši no iecienīto galamērķu saraksta.

Ēģiptei tūrisms ir viens no svarīgākajiem ienākumu avotiem un sasniedz 10% iekšzemes kopprodukta (IKP). Šajā nozarē strādā katrs astotais ēģiptietis.

Jau vēstīts, ka izmeklēšanā apstiprinājies, ka Krievijas lidmašīnas katastrofu virs Ēģiptes izraisījis bumbas sprādziens.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl