Komentāri
FOTO: protestējot pret valdību, Moldovā notiek lielākā masu demonstrācija kopš 1990. gadiem
Foto: EPA / LETA

Desmitiem tūkstošu demonstrantu vakar Moldovas galvaspilsētas Kišiņevas galvenajā laukumā aicināja prezidentu Nikolaju Timofti atkāpties.

Sanākušie pieprasīja sarīkot parlamenta vēlēšanas un, lai jaunu valsts vadītāju turpmāk vēlētu visa tauta, nevis parlaments, kā tas ir tagad.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc policijas aplēsēm – protesta akcijā piedalījušies 35 līdz 40 tūkstoši cilvēku, savukārt akcijas rīkotāji norāda, ka demonstrācijā piedalījies trīsreiz lielāks cilvēku skaits – 100 000. Šī tiek uzskatīta par plašāko protesta akciju Moldovā kopš deviņdesmito gadu sākuma.

Skaties foto:

Daudzi demonstranti pauda sašutumu arī par skandālu Moldovas banku sistēmā, kur bez pēdām pazudusi summa, kas ir līdzvērtīga vienam miljardam ASV dolāru.

“Ja pat nozagtais miljards tiks atdots, tas cilvēkus nenomierinās. Ir jānomaina varasiestādes, esošās ir jāatbrīvo no amatiem un ir jānoorganizē ārkārtas vēlēšanas,” citēts kāds protesta dalībnieks.

Daļa protestētāju arī mēģināja iebrukt Ģenerālprokuratūrā un sadursmēs ar policiju aizturēti vairāki cilvēki.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl