Komentāri
FOTO: Pirms un pēc gaismas izslēgšanas – Zemes stunda pasaulē
(Foto: LETA)

Pasaulē daudzviet Zemes stunda jau ir sagaidīta, un daudzi cilvēki, izslēdzot gaismu, ir aktīvi iesaistījušies šajā akcijā, kuras mērķis ir pievērst uzmanību videi draudzīgākam dzīvesveidam.

Skaties.lv piedāvā apskatīt fotogaleriju no valstīm un pilsētām, kur Zemes stunda jau ir notikusi un daudzviet ēkām tiešām tiek izslēgts apgaismojums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Latvijā Zemes stunda sāksies no 20.30 līdz 21.30, kuru laikā, simboliski izslēdzot apgaismes objektus gan indivīdiem, gan organizācijām, ir iespēja paust aktīvu nostāju par videi draudzīgu dzīvesveidu.

Jaunākie dati liecina, ka Zemes stundā dalību apstiprinājušas 58 pašvaldības, tāpat visā Latvijā risināsies dažādi tematiski pasākumi, piemēram, vakari sveču gaismā, koncerti un pārgājieni. Zemes stundas sauklis šogad ir Maini klimata pārmaiņas.

Akcija Zemes stunda notiek cauri laika joslām. Samoa Neatkarīgā Valsts Klusā okeāna dienvidu daļas centrā būs pirmā valsts, kurā sāksies Zemes stunda svinības (pēc Latvijas laika 4.30 no rīta). Akcijas Zemes stunda aizsācēja Sidneja, Austrālijā gaismas dzēsīs šodien 5.30 no rīta.

Skaties fotogaleriju!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl