Komentāri
FOTO: “Pilsoņu maršs” sāk ceļu no Berlīnes uz Sīriju, lai protestētu pret karu

Izrādot protestu pret nebeidzamo karadarbību Sīrijas pilsētā Alepo, simtiem cilvēku Berlīnē uzsākuši piemiņas gājienu pāri visai Eiropai, ar galamērķi Sīrijā.

Gājiens nodēvēts par “Pilsoņu maršu”. To rīko aptuveni 100 brīvprātīgo grupa, kas vēlas parādīt garajā migrācijas ceļā piedzīvotās grūtības un pārdzīvojumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Cilvēki sākuši ceļu kādā Berlīnes lidlaukā un plāno šķērsot Čehiju, Austriju, Slovēniju, Balkānu valstis, Turciju un visbeidzot nonākt pilsoņu kara plosītajā Sīrijā. Gājiens reģistrēts kā demonstrācija, tādēļ vismaz tā sākumā, Vācijā, to apsargās policija.

Vismaz 3000 cilvēku apstiprinājuši savu dalību vismaz kādā no gājiena posmiem, vairāki simti cer noiet visu ceļu.

Foto

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl