Komentāri
FOTO: “Pilsoņu maršs” sāk ceļu no Berlīnes uz Sīriju, lai protestētu pret karu

Izrādot protestu pret nebeidzamo karadarbību Sīrijas pilsētā Alepo, simtiem cilvēku Berlīnē uzsākuši piemiņas gājienu pāri visai Eiropai, ar galamērķi Sīrijā.

Gājiens nodēvēts par “Pilsoņu maršu”. To rīko aptuveni 100 brīvprātīgo grupa, kas vēlas parādīt garajā migrācijas ceļā piedzīvotās grūtības un pārdzīvojumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Cilvēki sākuši ceļu kādā Berlīnes lidlaukā un plāno šķērsot Čehiju, Austriju, Slovēniju, Balkānu valstis, Turciju un visbeidzot nonākt pilsoņu kara plosītajā Sīrijā. Gājiens reģistrēts kā demonstrācija, tādēļ vismaz tā sākumā, Vācijā, to apsargās policija.

Vismaz 3000 cilvēku apstiprinājuši savu dalību vismaz kādā no gājiena posmiem, vairāki simti cer noiet visu ceļu.

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl