Komentāri
FOTO: pie Merkeles biroja atrod aizdomīgu saini; policija norobežojusi apkārtni
FOTO: SCANPIX

Trešdien, 6. janvārī, pie Vācijas kancleres Angelas Merkeles biroja atrasts aizdomīgs sainis. Šobrīd notikuma vietā strādā drošības dienesti, lai noskaidrotu, kas tajā atrodas. 

Amatpersonas atklāj, ka sainis atrasts ierindas pārbaudes laikā, pārbaudot visus ienākošos paku sūtījumus. Tiek ziņots, ka Merkeles birojā darbinieki turpina strādāt kā parasti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Neviens cilvēks no Vācijas kancleres biroja nav evakuēts.

Plašāka informācija šobrīd netiek sniegta.

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl