Komentāri

Svētdienas naktī prezidenta debatēs kārtējo reizi Donalds Trumps un Hilarija Klitone izpelnījās plašu uzmanību. Debates, svarīgu jautājumu risināšana un, protams, kandidātu ”paķircināšana”. Visa uzmanība tika pievērsta arī Donalda Trampa sievai Melānijai, kura, apmeklējot debates, izvēlējās ģērbties zīda blūzītē ar nosaukumu ”pussy bow” 

Nesen The Washington Post publicējis video, kurā dzirdams, kā republikāņu prezidentūras kandidāts Donalds Trumps seksuāli raksturo sievietes. Šajā video klipā ir dzirdams kā Donalds Tramps lepojas par to, ka ir slavens un ar sievietēm var darīt ko grib, sagrābt sievietes aiz intīmās daļas jeb ”by the p****”. Ņemot vērā šo situāciju, Donalda Trampa kundze Melānija vakar uz debatēm ieradās rozā krāsas blūzītē, ko dēvē par ”pussy bow”, liekot domāt, vai viņa to ir darījusi apzināti, aizstāvot vīru, vai tomēr modes tendenču dēļ.

Foto

46 gadus vecā Melānija Trampa uz svētdienas debatēm bija ieradusies ļoti sievišķīgā izskatā. Viņai mugurā bija rozā krāsas blūzīte ar banti un pieskaņotas rozā bikses. Trampa kundze zina, kas dominē modes pasaulē, un kādi ir dārgākie pasaules zīmoli. Melānija Trampa, atbalstot savu vīru, bija ieradusies zīmola Gucci rozā blūzītē, kuras aptuvenā tirdzniecības cena ir 1100 ASV dolāru. Šī blūze ir no jaunākās modes nama kolekcijas, un tā tiek dēvēta par pussy bow. Viņas izskats nepalika nepamanīts, un sociālajos tīklos var lasīt dažādas sakritības ar Donalda Trampa izteikumiem par sievietēm un viņu izmantošanu.

Pēc debatēm bija redzama arī abas prezidentu kandidātu meitas Čelsija Klintone un Ivanka Trampa. Trampa meita, atbalstot tēvu bija izvēlējusies tērpties zaļas krāsas pieguļošā kleitā, bet Hilarijas Klintones meita bija redzama pieklājīgā sarkanas krāsas krekliņā ar žaketi.

Video

Lasi vēl