FOTO: Pamela Andersone Kremlī tiekas ar amatpersonām

Komentāri

Amerikāņu aktrise un dzīvnieku tiesību aizstāve Pamela Andersone šodien ieradās Kremlī, lai rosinātu Krievijas amatpersonas pievērst lielāku uzmanību dzīvnieku aizsardzības jautājumam.

Andersone tikās ar Sergeju Ivanovu, kurš ir prezidenta īpašais pārstāvis Vides aizsardzības, ekoloģijas un transporta jomā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šī nav pirmā reize, kad Andersone par šo tēmu ierodas runāt ar Krievijas amatpersonām.

Viņa ar Ivanovu tikās jau pirms gada un apmeklēja Krievijas Tālo Austrumu pilsētu Vladivostoku, kur ekonomikas foruma ietvaros uzstājās ar runu par klimata izmaiņām.

Šodienas tikšanās laikā Andersone salīdzināja Zemi ar kosmosa kuģi, kura apkalpei nepieciešama biosfēra, lai izdzīvotu.

Foto

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl