Komentāri
FOTO: opozicionāram Navaļnijam sejā iešļāc “briljantzaļo”
Foto: Tass/Scanpix

Vienam no redzamākajiem Krievijas opozīcijas politiķiem, Aleksejam Navaļnijam, kāds viņa uzskatu pretinieks sejā iešļācis briljantzaļā spirta šķīdumu.

Navaļnijs uzstājies ar uzrunu Sibīrijas pilsētā Baranulā. Tur viņš atvēris savas priekšvēlēšanu kampaņas biroju un devies ārā sveicināties ar atbalstītājiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Tomēr kāds vīrietis viņam pēkšņi sejā iešļācis briljantzaļo spirta šķīdumu, ko bieži vien Krievijā izmanto pret opozīcijas politiķiem.

Navaļniju iepriekš apsūdzēja naudas atmazgāšanā, kas viņam potenciāli liedz piedalīties 2018. gada Krievijas prezidenta vēlēšanās, tomēr viņš solījis nepadoties.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl