Komentāri
FOTO: Obama dzen jokus Baltā nama korespondentu biedrības vakariņās
Foto: AFP / LETA

Vašingtonā aizvadītas tradicionālās Baltā nama korespondentu biedrības vakariņas, kuru neiztrūkstoša sastāvdaļa ir joku dzīšana.

Tā kā noslēgumam tuvojas Baraka Obamas amata termiņš, Baltā nama pamešana bija viens no tematiem, par ko jokoja ASV prezidents. Viņš atmiņā atsauca neseno tikšanos ar britu karalisko ģimeni, kas izvērtās pārāk neformāla.

“Daži ārvalstu līderi, jau ar nepacietību gaida, kad atstāšu amatu. Pagājušajā nedēļā princis Džordžs uz mūsu tikšanos ieradās peldmētelī. Tas bija pliķis sejā. Klajš diplomātiskā protokola pārkāpums,” ar humoru sacīja Obama.

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl