Foto: noskaidroti pasaulē neglītākie suņi

0 Komentāru
Foto: noskaidroti pasaulē neglītākie suņi
Foto: EPA / LETA

Ierasts, ka dažādos konkursos parasti tiek izvēlēti skaistākie, gudrākie vai visādi citādi labākie konkursanti, taču Kalifornijā noslēdzies visai īpatnējs konkurss, kurā noskaidrots pasaulē neglītākais suns.

Šogad godpilno pirmo vietu un attiecīgi arī neglītākā suņa titulu ieguvusi 9 gadus vecā angļu buldoga šķirnes meitene Za Za. Sunim ir netipiski gara mēle, kas sliecas gandrīz līdz zemei, un deformēta kaulu uzbūve.

Za Za saimniece pēc konkursa norādīja, ka viņas mīlule ir ne tikai neglītākais, bet arī labākais suns pasaulē.

Neglītākais suns tiekot noteikts, ņemot vērā žūrijas locekļu pirmo iespaidu, redzot suni, mīluļa personību un, protams, sanākušo skatītāju reakciju. Par otrās vietas ieguvēju pasludināts Briseles grifona un mopša jauktenītis Skamps. Savukārt trešās vietas ieguvējs bijis Džesijs, 10 gadus vecs Ķīnas cekulainā suņa jauktenītis.

Balvā suns un viņa saimnieks saņem 1500 ASV dolārus, trofeju un biļeti uz Ņujorku, kur uzvarētājam jāpiedalās dažādos mediju pasākumos.

Jāpiebilst, ka konkursa dalībniekiem aizliegts apzināti izmainīt sava suņa izskatu, lai gūtu žūrijas ievērību. Konkursa rīkotāji par mērķi uzstādījuši noteikt suņus, kas ir dabiski neglīti.

0 Komentāru