Komentāri
FOTO: netālu no nacistu ”zelta vilciena” iespējamās atrāšanās vietas uzieti pazemes tuneļi
FOTO: SCANPIX

Polijā netālu no Otrā pasaules kara laika nacistu “zelta vilciena” iespējamās atrašanās vietas uzieti pazemes tuneļi un plašs pazemes komplekss. Šodien tos apmeklēs eksperti.

Atrastie pazemes tuneļi atrodas Polijas dienvidrietumos. Turpat netālu atklāta vieta, kurā varētu būt paslēpts leģendām apvītais vilciens, kuru savulaik pametuši nacistiskās Vācijas spēki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tuneļus atraduši tie paši Polijas ”dārgumu meklētāji”, kuri pagājušajā mēnesī paziņoja par leģendārā vilciena atrašanu. Vīrieši norāda, ka atklājums esot balstīts uz gadiem ilgu izpēti.

Gan vilciena atradēji, gan Polijas amatpersonas uzskata, ka tagad atrastajā vilcienā, visdrīzāk, atrodas militārais aprīkojums, taču nav izslēgts, ka bruņuvilcienā mēģināts izvest nacistu salaupītās dārglietas un mākslas darbus.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl