Komentāri

“Nesūtiet mūs atpakaļ, lai mēs tur nomirtu!” – šis ir tikai viens no emocionālajiem vēstījumiem, kādi izlasāmi uz virtenē saliktajiem auduma gabaliņiem bēgļu nometnē. Šeit pulcējas galvenokārt afgāņi, kurus Somijas valsts negrib te redzēt: izpētot katru personu individuāli, Imigrācijas dienests pieņem lēmumu: dot pajumti vai izraidīt. Melnajā sarakstā iekļauti vairāki tūkstoši, un šis skaits ar katru dienu aug.

Brīvprātīgie te atnesuši siltu ēdienu, tēju. Lai uzlabotu omu, te atnākuši pat vietējā blusu cirkus dalībnieki, kas vietējiem ļauj bez maksas vērot savu performanci un cenšas uzmundrināt ar muzikāliem priekšnesumiem.

Blakus esošajā nacionālistu nometnē krietni mazāk cilvēku, bet redzami pāris tā sauktie Odina kareivji – tā ir nacionālistu grupa, kas populāra Skandināvijā, un regulāri veic patruļas mikrorajonos, lai ieviestu savu kārtību.

Abu pušu konflikti pagaidām ir galvenokārt verbāli, bet neiztiek arī bez policijas iejaukšanās. Spriedze draud tikai pieaugt. Somijas Imigrācijas dienests vietu skaitu imigrantu centros no 30 000 vietām paredzējis samazināt trīskārši jau līdz šī gada beigām, un ir skaidrs, ka šo procesu pavadīs plaši protesti.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl