Komentāri
FOTO: Maskavā un citviet piemin PSRS diktatora Staļina 63. nāves gadadienu
FOTO: LETA

Pār spīti miljoniem nevainīgu cilvēku aizsūtīšanai nāvē, pasaulē joprojām ir valstis, kur 5.martā tiek atzīmēta PSRS diktatora Josifa Staļina 63 nāves gadadiena.

Arī Maskavā pie Staļina atdusas vieta, šodien pulcējās vairāki tūkstoši komunistu.

Pie Kremļa bija redzama gan padomju laika simbolika, gan Staļina plakāti. Pieminēt pirms 63 gadiem mirušo diktatoru un nolikt ziedus pie viņa kapa Sarkanajā laukumā bija ieradušies kā veci tā jauni komunisti un Krievijas impēriskās varenības slavinātāji.

Komunistiskās partijas aktīvisti arī slavēja Staļina panākumus, veidojot Padomju Savienības militāro varenību un autoritāti pasaulē un pauda cerību, ka ko līdzīgu izdosies sasniegt arī pašreizējam Kremļa saimniekam. Politiskie

komentētāji norāda, ka Staļina kults Kremļa militārās propagandas rezultātā turpina sasniegt arvien jaunus līmeņus. Nesen visu pasaule pāršalca ziņa par Staļina muzeja izveidi Tveras apgabalā.

Tikmēr Putins uz notiekošo noraugās ar piekrītošu klusēšanu par spīti tam, ka Staļina noziegumos skaitliski visvairāk cietuši tieši Krievijas pamatiedzīvotāji.

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl