Komentāri
FOTO: Lukašenko uzvaru prezidenta vēlēšanās aizēno protesti par vārda brīvību
Foto: Scanpix

Vairāki tūkstoši protestētāju pauda neuzticību ilggadējam prezidentam Aleksandram Lukašenko un aicināja varas iestādes grozīt likumus, kas, kā viņi uzskata, ierobežo vārda brīvību.

Protesta dalībnieki pauda nostāju, ka nav jēgas atdot balsi par kādu no kandidātiem, jo Lukašeno uzvara jau sen ir zināma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Mums nav vēlēšanas. Tāpēc, ka tie, kuri kandidēja uz prezidenta amatu nesavāca pat vajadzīgos parakstus. Tā ir tikai formalitāte. Es šajā farsā nepiedalos un mana ģimene arī ne,” teic protestētājs Vladimirs.

Pēdējā laikā Lukašenko ir centies spodrināt savu tēlu Rietumvalstu acīs, publiski kritizējot Krimas aneksiju un rīkojot Ukrainas miera sarunas, tomēr liela daļa Baltkrievijas iedzīvotāju viņu kritizē norādot, ka valstī nepastāv vārda brīvība un demokrātijas.

Skaties foto:

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl