Komentāri
FOTO: Londonā atvadās no asiņainā Tunisijas terorakta upuriem
FOTO: SCANPIX

Lielbritānijā nogādātas visas asiņainā Tunisijas terorakta upuru mirstīgas atliekas. Šobrīd oficiāli apstiprināts, ka 29 no 38 mirušajiem ir Lielbritānijas valsts piederīgie. Lielbritānijas galvaspilsētā Londonā notikusi atvadīšanās ceremonija, kurā piedalījās arī augsta ranga amatpersonas. 

Nogalināto vidū ir arī divi vācieši, trīs īri, viens Beļģijas un viens Portugāles tūrists. Jau ziņots, ka 23 gadus vecs students Sefeidīns Rezgui Tunisijas kūrortā Susē nogalināja 38 tūristus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Atbildību par asinspirti uzņēmies teroristu grupējums Islāma valsts. Teroristu uzbrukums ir smags trieciens Tunisijas tūrisma industrijai, jo nozarē strādā gandrīz 400 tūkstoši iedzīvotāju. Teju nedēļu pēc asiņainā uzbrukuma tūristi joprojām steidz pamest Tunisiju.

Bailēs par atkārtotu teroristu uzbrukumu, Lielbritānijas amatpersonas aicina savus pilsoņus nekavējoties pamest Tunisiju.

Lielbritānijas Ārlietu ministrija aprēķinājusi, ka šobrīd Tunisijā atrodas aptuveni trīs tūkstoši britu. Ministrija akcentē, ka, neņemot vērā to, ka Tunisijas varas iestādes pēdējo nedēļu laikā ieviesušas pastiprinātus drošības pasākumus, tie nav pietiekami, lai ārvalstu tūristi Tunisijā varētu justies droši.

Amatpersonas arī aicinājušas tūroperatorus norīkot papildu reisus atpakaļ uz Lielbritāniju.

Lasi vēl