FOTO: Lielbritāniju pārņēmis iepirkšanās drudzis

Komentāri
FOTO: Lielbritāniju pārņēmis iepirkšanās drudzis
FOTO: SCANPIX

Lielbritāniju pārņēmis iepirkšanās drudzis, kur sācies pēc svētku atlaižu laiks. Cerībā izdevīgi iepirkties, veikalus apmeklē miljoniem cilvēku. Tiek lēsts, ka viņi iztērēs krietni vairāk par trīs miljardiem mārciņu, pārspējot pagājušā gada pārdošanas apjomus.

Oksfordstrīta ir viena no Londonas centrālajām iepirkšanās vietām. Cilvēku pilna tā bija jau no paša rīta. Lai apsteigtu rindas, jāceļas agri. Sajūsmā par Otro Ziemassvētku atlaidēm ir gan vietējie, gan ārzemnieki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izdevīgo atlaižu dēļ, daudziem Ziemassvētku galvenā iepirkšanās ir tieši pēc svētku laikā. Tomēr ne visi dalās priekā. Citiem šī diena ir nesusi vilšanos.

Tirgotājiem šogad ir īpaši labs pļaujas laiks. Saskaņā ar prognozēm, iepirkšanās drudzim pēc Ziemassvētku atlaižu laikā visā Lielbritānijā būs ļāvušies 22 miljoni cilvēku, kuri būs iztērējuši 3,74 miljardus mārciņu. Tas ir par sešiem procentiem vairāk, salīdzinot ar pagājušo gadu.

Lielā mērā tas ir pateicoties ārzemniekiem, jo īpaši tūristiem no Ķīnas, Tuvajiem Austrumiem un ASV, kuri tērē četras līdz piecas reizes vairāk kā briti.

Foto

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl