FOTO: Lielbritāniju pārņēmis iepirkšanās drudzis

Komentāri
FOTO: Lielbritāniju pārņēmis iepirkšanās drudzis
FOTO: SCANPIX

Lielbritāniju pārņēmis iepirkšanās drudzis, kur sācies pēc svētku atlaižu laiks. Cerībā izdevīgi iepirkties, veikalus apmeklē miljoniem cilvēku. Tiek lēsts, ka viņi iztērēs krietni vairāk par trīs miljardiem mārciņu, pārspējot pagājušā gada pārdošanas apjomus.

Oksfordstrīta ir viena no Londonas centrālajām iepirkšanās vietām. Cilvēku pilna tā bija jau no paša rīta. Lai apsteigtu rindas, jāceļas agri. Sajūsmā par Otro Ziemassvētku atlaidēm ir gan vietējie, gan ārzemnieki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izdevīgo atlaižu dēļ, daudziem Ziemassvētku galvenā iepirkšanās ir tieši pēc svētku laikā. Tomēr ne visi dalās priekā. Citiem šī diena ir nesusi vilšanos.

Tirgotājiem šogad ir īpaši labs pļaujas laiks. Saskaņā ar prognozēm, iepirkšanās drudzim pēc Ziemassvētku atlaižu laikā visā Lielbritānijā būs ļāvušies 22 miljoni cilvēku, kuri būs iztērējuši 3,74 miljardus mārciņu. Tas ir par sešiem procentiem vairāk, salīdzinot ar pagājušo gadu.

Lielā mērā tas ir pateicoties ārzemniekiem, jo īpaši tūristiem no Ķīnas, Tuvajiem Austrumiem un ASV, kuri tērē četras līdz piecas reizes vairāk kā briti.

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl